CementJob
Advertisement

106 - Sheldon Seymour, Troy

2nd - Gavin Bradley, Athens
3rd - Kaiden Wagner, Lewisburg
4th - Andrew Johnson, Danville
5th - Owen Woods, Tunkhannock
6th - Blake Wirt, Line Mountain

113 - Gable Strickland, Benton

2nd - Gabriel Gramly, Mifflinburg
3rd - Kole Biscoe, Southern Columbia
4th - Mason Leshock, Line Mountain
5th - Michael Bluhm, Lackawanna Trail
6th - Liam Goodrich, Jersey Shore

120 - David Evans, Tunkhannock

2nd - Kyler Crawford, Milton
3rd - Noah Hunt, Warrior Run
4th - Joe Rowley, Hanover Area
5th - Brock Lutz, Montoursville
6th - Jacob Bruyn, Wyalusing Valley

126 - Bryce Vollman, Muncy

2nd - Ian Yoder, Southern Columbia
3rd - Benjamin Heinrich, Hughesville
4th - Matthew Carpenter, Williamson
5th - Tanner Walter, Milton
6th - Nathan McArthur, Blue Ridge

132 - Nathan Higley, Sullivan County

2nd - Patrick Edmonson, Southern Columbia
3rd - Joseph Hester, Montrose
4th - Robert Long, Lake Lehman
5th - Ian Coller, Line Mountain
6th - Devon Deem, Montgomery

138 - Avery Bassett, Midd-West

2nd - Clayton Reed, Mifflinburg
3rd - Luke Gorg, Hughesville
4th - Mario Barberio, Muncy
5th - Josh Bonomo, Lake Lehman
6th - Michael Minor, Southern Columbia

145 - Gavin Garcia, Southern Columbia

2nd - Kameron Kline, Midd-West
3rd - Gavin D'Amato, Tunkhannock
4th - Hunter Burke, Lake Lehman
5th - Eric Gessner, Mifflinburg
6th - Nate Snyder, Central Columbia

152 - Daniel Erickson, Hanover Area

2nd - Nolan Lear, Benton
3rd - Cael Crebs, Montoursville
4th - Isaac Cory, Troy
5th - Shane Miller, Southern Columbia
6th - Adam Roe, Blue Ridge

160 - Cooper Mosier, Towanda

2nd - Cade Linn, Southern Columbia
3rd - Ty Nixon, Muncy
4th - Jacob Busch, Central Columbia
5th - Joe Rodriguez, Midd-West
6th - Savon Collins, Elmer L. Meyers

170 - David Galasso, Athens

2nd - Jacob Feese, Line Mountain
3rd - Jansen Houdeshell, Mifflinburg
4th - Ethan Gush, Muncy
5th - Dylan Bennett, Montoursville
6th - Nick Zaboski, Lake Lehman

182 - Hunter O'Connor, Jersey Shore

2nd - Tyler Waltman, Southern Columbia
3rd - Cameron Andrews, North Penn-Liberty
4th - Michael Kustanbauter, Muncy
5th - Shane Weidner, Mount Carmel
6th - Jeffrey Meader, Tunkhannock

195 - Gaige Garcia, Southern Columbia

2nd - Gable Crebs, Montoursville
3rd - Jack Schecterly, Central Columbia
4th - Clay Green, Towanda
5th - Bryan Ryan, Montrose
6th - Trey Lauver, Midd-West

220 - Cameron Wood, Montoursville

2nd - Dakotah Snyder, Lewisburg
3rd - Preston Zachman, Southern Columbia
4th - TJ Meehan, Lake Lehman
5th - Jackson Chilson, Wyalusing Valley
6th - Zach Poust, Benton

285 - Lear Quinton, Southern Columbia

2nd - Dawson Brown, Northeast Bradford
3rd - Randy Wildrick, Wyalusing Valley
4th - Owen Zechman, Midd-West
5th - Nevin Rauch, Milton
6th - Jack McAllister, Western Wayne

Advertisement